Energiatudatos háztartás: Aszalókeret-készítő workshop – RÁADÁS ALKALOM

2020. augusztus 8. @ 11:00 - 13:00

Biztosan tudod, hogy a napon való aszalás energiatudatos megoldás, hiszen használhatnál elektromos áramot is, de ha ezt olvasod, akkor úgy tűnik, téged érdekel a zöldebb megoldás. Már tartottunk egy ilyen barkács-foglalkozást és nagyon jól sikerült. Gyerekek is voltak rajta, akik a szüleikkel együtt kalapáltak, úgyhogy hajrá, most is hozhattok gyerkőcöket!

Ezen a barkácsfoglalkozáson egyszerű, hálós aszalókereteket fogunk készíteni, melyet fellógathatsz otthon egy szellős helyen és máris indulhat a paradicsom-aszalás. Még tapasztalatlan vagy a paradicsom-aszalásban? Nem gond, a workshopon erről is beszélgetünk. Kiszámoljuk, mennyi áramot takaríthatsz meg egy saját aszalókerettel és a háztartásod energiatudatosabbá tételéhez egy szett ZöldLak Energiagyűjtőt, mellyel jobban átláthatod az áramfogyatásodat.
Az eseményre gyerekkel is jöhetsz, ha együtt szeretnétek barkácsolni.
A programot min. 10 fő előzetes jelentkezése esetén tartjuk meg és max 15 fő vehet rajta részt.

Jelentkezési határidő: 08.06. csütörtök 10 óra. Ezt követően e-mailben értesítünk a részletekről.
Jelentkezz itt: https://forms.gle/qKiHbmiWm9kfeXSw9

A “Zöld energia: tények és trendek a ZöldLakban” (KEHOP-5.4.1-16-2016-00829) projekt eseményei az Európai Unió Kohéziós Alapjának támogatásával valósnak meg. Az események előzetes regisztrációt követően ingyenesen látogathatóak.

2020. augusztus 8.
Esemény kategória: