Energiatudatos nyílt nap

2020. szeptember 12. @ 11:00 - 17:00

nyílt nap

Itt az ősz és eszedbe jutott már, hogy lassan újra fűteni kell?  Hallottál már az elektromos fűtőpanelekről és szeretnéd tudni, hogy árammal drágább-e fűteni?

Gyere el nyílt napunkra és megtudhatod. Sőt megmutatjuk, hogyan működik egy elektromos fűtőpanel és kipróbálhatsz egy wifis fűtésvezérlésű fűtési rendszert is. Amíg nálunk időzöl, mobilodat hordozható napelemes töltőinket töltheted. Tőlünk ingyenesen kölcsönözhetsz áramfogyasztást mérő készüléket és ha érdekel, megmutatjuk Neked a ZöldLak napelemes rendszerét is.

Az esemény ingyenes, de csak előzetes regisztráció után látogatható. Hogy vigyázzunk egymás egészségére, konkrét időpontokra lehet jelentkezni és minden órában csak pár látogatót fogadunk.

Jelentkezni itt tudsz: https://forms.gle/WbPh24dsjaF87pDY9

Az esemény a “Zöld energia: tények és trendek a ZöldLakban” (KEHOP-5.4.1-16-2016-00829) projekt segítségével valósul meg és előzetes regisztrációt követően ingyenesen látogatható. A projekt keretében további izgalmas energiás programok várhatók! Kövesd a ZöldLak Facebook oldalát!

2020. szeptember 12.
Esemény kategóriák: