Így használd a homeopátiát! – Tippek köhögésre, megfázásra

2018. október 12. @ 20:00 - 21:30

Az őszi táj szépsége felülmúlhatatlan élmény, persze csak ha nem takarja ki egy jókora zsebkendő vagy, ha nem egy forró tea gőze mögül kikandikáló paplan tölti ki a látóhatárunkat.
A nátha, megfázás, torokgyulladás, és az egyéb lázas indulatokat kiváltó felső légúti megbetegedések ellen sokféle gyógymód létezik.
Járjuk körbe együtt, hogy hogyan segíthet ilyenkor a homeopátia!

Mire jó a homeopátia? Mire nem? Hol vannak a határai? Miben gyökeresen más, mint a hagyományos gyógymódok? Hogyan fejti ki hatását? Milyen esetekben használható ez a gyógyítási rendszer? Milyen segítségek vehetők igénybe az otthoni homeopátiás gyógyítás elsajátítására? Mikor célszerű szakember segítségét kérni?

A kérdésekre Farkas Noémi, homeopátiás tanácsadó, természetgyógyász-reflexológus segít választ találni. Noémi 4 gyermek édesanyjaként ismerkedett meg a homeopátiával, Megtapasztalva a homeopátiás gyógymód hatékonyságát saját családjában, elvégezte a CHE (Center of Homeopathic Education) londoni főiskola 4 éves homeopátiás képzését Budapesten. Diplomája kézhez vétele óta homeopátiás tanácsadással igyekszik segíteni a családokat, gyermekeket és felnőtteket egyaránt, testi és lelki problémáik, gondjaik megoldásában.

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Kérjük jelezd az alábbi űrlapon, hogy velünk tartasz!

2018. október 12.

2018. október 12.