Szobanövény csere-bere és magbörze

2020. június 13. @ 11:00 - 12:30

növénycsere

növénycsereGondoltál már arra, hogy megoszd a növényeidet? Egy ilyen ingyenes rendezvény remek program és közben új kincseid lehetnek.
Nézz körül a lakásban és a kertben (amennyiben van ilyen) és gondold ki, melyiket lehetne szétszedni, szaporítani, hajtást vágni belőle, stb. Aztán regisztrálj és a 06.13-ai szombaton hozd el a növényeidet (ezt lehet cserépben, vagy a hajtásokat zacskó téve, hogy majd az új gazdája ültesse el) és tedd be a közösbe: egy óriási asztalt biztosítunk ehhez a ZöldLak kertjében és gyógynövényteával is megvendégelünk, amíg a növényekről beszélgetsz a többi növénygazdával. Hasznos növényápolási tippeket szerezhetsz be és megtudhatod a nevét a szobanövényeidnek, amiknek esetleg sosem sikerült eddig kideríteni a nevét….

A regisztrációslapon megadhatsz pár növényt amit hozol és olyat is, amilyet keresel. Megpróbáljuk ezeket az infókat közzé tenni az esemény előtt. Például nagyon keresünk egyszínű zöld árnyékliliomot és anyósnyelvet is….

Ha vannak otthon feleslegessé vált cserepeid (ezek valahogy osztódással szaporodnak…), hozzd el nekünk, a ZöldLakban hasznát tudjuk venni.

Az esemény ingyenes, de előztes regisztrációhoz kötött. Min.10 fő jelentkező esetén tartjuk meg és max 15 fő tud rajta részt venni.

Regisztráció ITT: https://forms.gle/XGSHfWUbQbeNeLqcA
Jelentkezési határidő: 06.11. csüt 18 óra; ezt követően minden regisztrálót emailen tájékoztatunk a részletekről.

Az esemény a „KÖZösen – Veszprémben” (EFOP-1.3.5-16-2016-00987) című projekt keretében valósul meg.

2020. június 13.
Esemény kategória: